Kategorie
Bez kategorii

Jak szybko nadmuchać dmuchane zamki Rumia?

Może być, ale zakres jest lepszy od dwóch do czterech, a nie od jednego do dwóch. Coś by z tego wyciągnęli, ale wiele z twoich argumentów na temat konieczności ich oglądania i tak dalej, i tak na siłę, i tak musiałbyś to zrobić.

 

Tak, ale zgodzisz się, że w tym wieku mają bardzo ograniczony spam uwagi. Dmuchany zamek i dmuchane zamki Rumia, ty u mnie, on był na dmuchanym zamku w tym wieku, przez dwie minuty, a potem biegał w kółko robiąc coś innego. Na dmuchanym zamku nie dałoby się wejść przez dwie godziny

 

Ale nie chcesz, żeby byli na nim przez dwie godziny. Ostatecznie to właśnie planuję i dlatego uważam, że to dobry pomysł. Planuję mieć, głównie na dworze, u siebie w domu. I jest czerwiec, więc mam nadzieję, że pogoda będzie ładna, jak mówisz, że nigdy nie wiesz, że może być totalna katastrofa, ale planuję to zrobić na zewnątrz, w letni dzień, może grilla, będzie dużo dorośli tam, będą bardzo małe dzieci i myślę, że dmuchany zamek i dmuchane zamki Rumia mogą tam iść, płacąc również w środku, mamy pokój zabaw w środku. Nadmuchiwany zamek, dmuchane zamki Rumia w kącie, dzięki czemu można się bawić, dorośli mogą rozmawiać, odpoczywać, obserwować dzieci, wchodzić do środka, na zewnątrz w Rumi.